Na safari? Stačí zajet v březnu do Prahy na Welcome Heutagogy!

Napsala: Vendula Andrlová, Akorango                            Datum: 8.2.2013

 

Všichni, které zajímá rozvoj a moderní směry ve vzdělávání, se mohou společně vydat na Rozvojové safari. Jak? Stačí se přihlásit na mezinárodní konferenci Welcome Heutagogy!, která se koná 27.3.2013 v Praze.

 

Welcome Heutagogy! ale nebude „obyčejná“ konference, kdy účastníci sedí na pohodlných židlích a zapisují si, co se jim přednáší. Heutagogika je totiž koncept svobodného rozvoje založeného na vlastní motivaci a výběru rozvojových metod využitelná jak v životě jednotlivců, tak v odděleních zaměřujících se na rozvoj lidí ve firmách.

 

Cílem konference je nejen tento přístup představit, ale také nechat účastníky, aby si jeho efekt vyzkoušeli na vlastní kůži. O inspirativní řečníky nebude nouze - dopoledne promluví zakladatel heutagogiky Stewart Hase z Austrálie, první dáma evropské heutagogiky Lisa-Marie Blaschke z Německa a mág sociálních sítí a jejich využití v rozvoji Luis Suarez ze Španělska.

 

Odpolední část je věnovaná nefalšovanému safari: každý účastník obdrží mapu území (dvě patra co-workingového prostoru TechSquare), kde se budou konat zajímavé aktivity zaměřené na svobodný rozvoj a sebeučení. Už jste si dnes vzpomněli na svého tichého společníka - mozek? Jaké jsou vaše hodnoty v pojetí spirálové dynamiky? Víte, jak se dostat k internetovým aplikacím zdarma či jak se krátce představit ve výtahu? Které sociální sítě dávají smysl? Kdy jste naposled poskytovali první pomoc? Víte jak uvařit skvělou kávu? To je jen malý výčet činností, které si budou moci účastníci vyzkoušet a bude jen na nich jak s vyhrazeným časem, prostorem a možnostmi naloží - výchozí motivaci, znalosti, dovednosti a vlohy máme každý zcela jedinečně namíchány.

 

Zájemci o účast na netradiční konferenci Welcome Heutagogy! naleznou formulář na www.akorango.cz/konferece-wh/registrace, živé a aktuální informace zprostředkuje www.facebook.com/Akorango

 

Petr Kadlec zve na Welcome Heutagogy! www.youtube.com/watch?v=UmbC0byIjvA

 

 

 

 

 

Zasílání článků, tipů a doporučení


Pravidelný odběr (přibližně 1x měsíčně) článků, tipů a doporučení pro rozvoj talentu a silných stránek si můžete zajistit registrací své emailové adresy. Z odběru se budete moci kdykoliv odhlásit.

 Pro zasílání novinek nám zašlete váš email na adresu info@silnestranky.cz

 

Kontakt pro obchod

Radka Nepustilová

Tel: +420 602 666 336

Skype: radkanepustilova

Zavolejte mi a ráda vám poradím ohledně našeho produktu či služby. Nebo můžete rovnou provést objednávku.

Email: radka.nepustilova@silnestranky.cz

Zákaznická podpora

Zuzana Kocourková

Tel: +420 774 412 448

Skype: zuzanakocourkova

Jste již našim zákazníkem a nevíte si s něčím rady? Zavolejte mi a pomůžu vám.

Email: zuzana.kocourkova@silnestranky.cz
 
   
partneři:  Práce na dálku       webináře            Účetní online semináře