Ing. Michal Martoch

Michal je certifikovaný Gallup Strengths Coach a přední český odborník na efektivní vzdálenou práci a řízení vzdálených pracovníků. Již od roku 2005 (spolu)pracuje na dálku nezávisle na místě a čase se zákazníky a kolegy z celého světa. Mezi zákazníky patří např. Škoda Auto, T-mobile, AXA a řada dalších. K vedení a motivaci využívá různé techniky včetně metod pro talent management od společnosti Gallup a metod pro měření osobních a týmových hodnot od Barret Values Centre. Je autorem dvou knih o práci na dálku: Práce na dálku a Řízení vzdálených pracovníků. Se ženou Monikou podporuje své dcery Elu a Sofii, aby našly a maximálně rozvinuly svůj talent a mohly být v životě šťastné.


 

   

Talenty Michala podle StrengthsFinder 2.0

 

1. Strategic

2. Activator

3. Achiever

4. Futuristic

5. Maximizer

6. Input

7. Analytical

8. Command

9. Significance

10. Self-Assurance

 

 

Čemu se Michal věnuje:

 

Na základě našich desetiletých zkušeností s vedením týmů, rozvojem silných stránek a hodnot vyvíjíme s kolegy analytický software Talent Worker, který navrhuje z aktuálních dostupných pracovníků nejlepší týmy pro nové procesy či projekty, dokáže posoudit a navrhnout optimalizaci současných firemních týmů či oddělení a umí posoudit shodu nově nabíraného zaměstnance s potřebami týmu. Při těchto návrzích Talent Worker posuzuje dovednosti a zkušenosti s vykonáváním dané činnost, radost z takové práce, časovou dostupnost pracovníka versus nároky dané činnosti. Současně posuzuje tým z hlediska vzájemného doplnění na úrovni silných a slabých stránek, maximální shodu na úrovni osobních a týmových hodnot, sympatie/antipatie a další parametry. Jako třešničku na dortu umí najít nákladově nejlevnější variantu týmu (mzdové náklady) při zachování celkové kvality výsledků.

 

 

Co vám přinese naše spolupráce:

  • ukážeme vám, jak snížit čas na sestavení týmu až o 80 % a/nebo snížit mzdové náklady o 10-30 % při zachování stejné kvality výsledku
  • upozorníme vás na silné stránky a kritická místa týmu
  • uvědomíte si, jak můžete zlepšit výsledky se současnými zaměstnanci
  • uvidíte, že se můžete rozhodovat na základě dat a nikoliv nepodložených pocitů

 

Naše motivace k vývoji Talent Workeru vychází z toho, že už dlouho děláme práci, která nás naplňuje a současně s lidmi, s nimiž je nám dobře. A tohle bychom rádi také pro ostatní. Za pomocí algoritmů jako Talent Worker věříme, že to je možné!

 


"Chceme, aby každý dělal jen to, co umí nejlépe, maximálně ho to uspokojuje a současně tam, kde to nejvíce potřebují ostatní. Aby to navíc dělal společně s lidmi, kteří jsou mu zájmově a hodnotově blízcí. Zbytek ať dělají algoritmy a roboti"

 

 

Workshopy lektora:


Kontakt pro obchod

Radka Nepustilová

Tel: +420 602 666 336

Skype: radkanepustilova

Zavolejte mi a ráda vám poradím ohledně našeho produktu či služby. Nebo můžete rovnou provést objednávku.

Email: radka.nepustilova@silnestranky.cz

Zákaznická podpora

Zuzana Kocourková

Tel: +420 774 412 448

Skype: zuzanakocourkova

Jste již našim zákazníkem a nevíte si s něčím rady? Zavolejte mi a pomůžu vám.

Email: zuzana.kocourkova@silnestranky.cz
 
   
partneři:  Práce na dálku       webináře            Účetní online semináře