Reference na konzultace, webináře a firemní školení

22 aktuálních referencí

Reference na firemní školení >

Reference na konzultace >

Reference na webináře >

 

 

 

Reference účastníků firemního školení

Jak rozvíjet svůj talent a silné stránky

 

 

 


"Pro naši společnost Easy Software bylo školení přínosné hlavně z hlediska týmové spolupráce - rozdělení práce, vzájemného porozumění i zjištění silných a slabých stránek našeho týmu. Věřím také, že bylo velmi přínosné i pro osobní rozvoj jednotlivých pracovníků. Děkuji."

 

Ing. Filip Morávek

generální ředitel Easy software
 

 

 

 


"Michal a Monika nám zprostředkovali školení na Strengthsfinder. Jeho přínos vidím v odkrytí našich týmových dispozic a vytvoření prostoru (v mezilidských vztazích) pro další růst."

 

Ing. Ondřej Šťovíček

obchodní ředitel Easy software
 

 

 

 


"Školení vám zlepší komunikaci, odstraní bariéry a ukáže další možnou cestu ve vývoji týmu i sebe sama."

 

David Strejc

technický ředitel Easy software
 

 

 

 


"Pokud se vaše firma zastavila nebo cítíte, že si nerozumíte tak, jak by to mohlo jít, zkuste toto školení. Dozvíte se na něm, kde by mohla být chyba, jak se chovat k lidem kolem sebe a především sám k sobě. "

 

Jan Seidl

senior programátor Easy software
 

 

 

 


"Školení Moniky a Michala mi pomohlo si uvědomit věci, které jsem u sebe, svých přátel a kolegů doposud přehlížel."

 

Josef Břehovský

senior web administrátor Easy software
 

 

 

 


"Školení mi pomohlo si ujasnit, jaký vlastně jsem a jaké mé vlastnosti jsou ty pozitivní a má smysl je dále rozvíjet. Nyní také lépe chápu charaktery ostatních a dokážu jim lépe porozumět."

 

Viktor Jelínek DiS.

senior web administrátor / senior programátor Easy software

 

 

 

 

Reference na konzultace

 

Ing. Monika Tonowská

„ Díky testu Strengthsfinder jsem poznala své silné stránky. Tímto bych chtěla poděkovat panu Michalovi, který mě provedl celým průběhem testu a hlavně bych ráda vyzdvihla jeho konzultaci. Vysvětlil mi a lidsky přiblížil, co který talent znamená, co si pod ním mám představit a jak s ním mám dále pracovat a rozvíjet ho. Myslím si, že jeho konzultace by měla být nedílnou součástí testu a určitě ji doporučuji i ostatním zájemcům."

 

Ing. Monika Tonowská

manažerka obchodního týmu

 

 

 

 

 

"Značná únava a snad i vyhoření po 12 letech na různých pracovních vedoucích pozicích ve stavebních firmách mě donutilo přemýšlet kudy dál. Začal jsem přemýšlet o tom, co vlastně umím, kdo vlastně jsem a kam se nejlépe profilovat. Díky webináři "Jak najít svůj talent" jsem se dostal ke knize a testu Strengthsfinder 2.0. Už jenom to, že jsem se rozhodl tento test absolovovat, bylo pro mě velmi vzrušující. Výsledky mně defacto potvrdily to, co jsem okrajově tušil a nemohl jsem popsat a správně uchopit. Nyní vím, co jsou moje "přirozené talenty" a ještě zajímavější je, že výsledných definovaných TOP 5 se prolíná zcela jasně různými situacemi a to jak současnými, tak minulými. Zároveň si i člověk uvědomí, proč mu některé věci nejdou dle jeho představ, ani když se snaží... Je pravdou, že kdyby člověk věděl, že toto něco není jeho silnou stránkou, určitě by toto v možné míře odboural a věnoval se tomu, kde je "mu naděleno" :)). Věřím, že díky odhalení této pravdy se můžu efektivně ubírat správným směrem a to nejenom profesně, ale i v osobním životě.

 

Ještě jednou děkuji panu Martochovi za to, že tu tato možnost testování je, za jeho profesionální přístup a velmi lidskou konzultaci :))"

 

Moje TOP 5 talenty:   1. Maximizer 2. Input 3. Learner 4. Strategic 5. Ideation

 

Ing. Jan Alexa

Manažer a stavební projektant
 

 

 

 

 

"Chtěla bych touto cestou ještě jednou moc poděkovat za webinář: Jak najít a využít svůj talent a silné stránky. Webinář mi rozšířil pohled na danou problematiku, poskytl hodně zajímavých podnětů k dalšímu zamyšlení a také odvahu a chuť pustit se do dalších věcí naplno. Proto ho mohu jen doporučit, a to nejen těm, kteří stojí na křižovatce a rozhodují se kudy se vydat.  Děkuji a přeji hodně osobních a pracovních úspěchů!"

 

Lucie Balíková

SAP specialistka
 

 

 

 

 

"Pokud se člověk pracovně hledá nebo by chtěl začít jinde a jinak a neví kudy kam, je užitečné konzultaci absolvovat. Člověk získá nezávislý pohled na jiné pracovní možnosti a příležitosti, zkonzultuje dosavadní pracovní činnosti a vyslechne si nezávislý názor. Konzultace zcela určitě vede k dalšímu zamyšlení a k začátku nových možností.

 

Eva Hodíková

pracovnice banky, nyní na mateřské dovolené
 

 

 

 

 

"Je mi sympatická myšlienka zaoberať sa pozitívnimi vlastnosťami, stavať na tom najlepšom, čo človek v sebe má... Konzultaci v mojom prípade to beriem ako nakopnutie. Uvedomila som si, že vlastnosti, ktoré mám sú vlastne veľmi pozitívne, aj keď pred tým som im nejakú veľkú doležitosť neprikaldala."

 

Petra Schmidtmayerová

designerka ve společnosti Lego
 

 

 


"O konzultaci ohledně testu, resp. svoji osobnosti, jsem uvažoval hned po přečtení svých výsledků testu Strengthsfinder. Dostalo se na ni až po několika měsících, ale i přesto jsem vděčný za její možnost realizace. Konzultace dává testu jiný, hlubší nádech, je to osobitejší a tím pádem více inspirující o sobě přemýšlet. Je to zastavení a v dialogu rozebrání některých svých vlastností, které mají pro náš život potenciál."

 

Mgr. Dušan K.

učitel na gymnáziu
 

 

 


"Díky Monice a Michalovi jsem přišla na to, jak se svými talenty pracovat a využít je tak, aby mi v životě pomáhaly. Ještě než jsem všechno tohle věděla, tak jsem byla naprosto pohlcena prací. Existovala pro mě pouze tvrdá dřina. Po čase jsem už z práce necítila žádnou radost, byla jsem přepracovaná a zároveň ze všeho nešťastná a nic se mi nedařilo. Po konzultaci s Michalem a Monikou jsem přišla na to, že jsem jen špatně využívala své silné stránky. Hodně mi pomohlo slyšet, jak se stejnými talenty pracují ostatní lidi, kde je využívají a v čem jim to pomáhá v životě. V současné době cítím na sobě velkou změnu. Začala jsem opravdu žít. Pořád mám stejně práce jako dříve, ale najednou mám více času, jsem spokojenější a hlavně mě těší že jsem dospěla k tomu, abych své talenty rozvíjela a využívala jen ve svůj prospěch a ne proti sobě. Dokonce sama na sobě začala pozorovat, že se i na lidi kolem sebe dívám z jiného pohledu. Dříve jsem si na ně vytvořila rychlý a neměnný názor, který byl často velmi zkreslený a ovlivňoval mě v pozdějším jednání s těmito lidmi. Dnes, když se seznámím s někým, koho ještě neznám, tak si často vzpomenu na knihu Strengtfinder a spojím si určitou vlastnost s určitým talentem. Snažím se na ně dívat co nejvíce nezávisle a maximálně odbourávat negativní nebo pozitivní předsudky."

 

Bc. Jana Martochová

studentka architektury
 

 

 

Lucie Hegarová

"Když jsem nastupovala na střední školu, vůbec jsem netušila jaké povolání bych si v budoucnu zvolila. Spíše jsem počítala s tím, že získám ještě 4 roky na rozmyšlenou. Matematika, fyzika a chemie nejsou mé silné stránky, proto se raději zaměřuji na humanitní předměty. Vždy mě bavilo pracovat s lidmi a pomáhat řešit jejich problémy. Proto jsem si říkala, že by moje vysněné povolání mohlo být třeba psycholog. Ale nebyla jsem si jistá. Když jsem získala možnost absolvovat test Strengthsfinder, souhlasila jsem, protože jsem si říkala, že buď mě to včas navede na správný směr anebo se jen potvrdí moje domněnka o možnosti pracovat s lidmi. Byla jsem velmi mile překvapena, když se moje předpoklady do puntíku potvrdily. Při konzultaci mi bylo doporučeno, abych nadále rozvíjela své talenty, které nejvíce uplatním ve své budoucí profesi. Závěrem tedy mohu říct, že Strengthsfinder a následné poradenství mi opravdu pomohly, co se týče volby mého budoucího povolání"

 

Lucie Hegarová

studentka gymnázia

 

 

 

 

Reference účastníků webináře

 

Strengths based leadership

 


"Na tomto webináři si uvědomíte, že máte talent a možná ho ani nevyužíváte. Povzbudíte svoje další směřování, aniž byste plýtvali energií na řešení vašich nedokonalostí a konečně se dozvíte zajímavé informace o mentorech a učitelích."

 

Blanka Novotná

pracovnice společnosti Vodafone, nyní na mateřské dovolené
 

 

 

 


"Děkuji za přínosný webinář, který mi pomohl uvědomit si, ja důležité je v životě mít stanovené cíle, kterých chci dosáhnout."

 

Šárka Kautová

pracovnice společnosti Vodafone, nyní na mateřské dovolené
 

 

 

 


"Webinář je velmi flexibilní způsob školení pro matku na rodičovské ideální. Téma Strengths based leadership bylo zpracováno velice zajímavě. Díky tomu, že to nebylo školení připravováno přímo zaměstnavatelem, byly informace zaměřeny více obecně, za což jsem ráda."

 

Anna Beranová

pracovnice společnosti Vodafone, nyní na mateřské dovolené

 

 

 

 

Jak najít svůj talent a silné stránky

 


"Webinář na téma "Jak najít svůj talent a silné stránky" od Michala Martocha mohu všem vřele doporučit.Osobně mi přadnáška pomohlat uvědomit si jaká jsem a jaká mohu být. Naučila jsem si všímat svých silných stránek a nejen těch slabých. Pokud budu v budoucnu potřebovat poradit v této oblasti, určitě se na pana Martocha znovu obrátím."

 

Veronika Sangetová

studentka
 

 

 


"S webinářem jsem byla velice spokojena. Výborný start do budoucna. Takové nakopnutí a uvědomění si, jak je talent bez píle a rozvíjení pouhou další vlastností a to je velká škoda. Doporučuji všem, kteří si chtějí ujasnit, co je bude v životě naplňovat. Chci určitě navázat dalším webinářem a doufám i osobní konzultací šitou na míru... určitě mě to někam posunulo. Také forma byla super, hezky doma v teple..."

 

Andrea Svaková

mateřská dovolená
 

 

 


"Tento webinář doporučuji všem, kdo se hledají a neví, jak v životě dál a kam směřovat své úsilí, aby se cítili v životě užiteční a spokojení. Může pomoci nastartovat dlouhodobý proces změny ve vlastním životě, případně již podpořit to, co člověk sám cítí. Myslím, že by prospěl i dětem a studentům při rozhodování o správné volbě školy či zaměstnání. Moc děkuji"

 

Hana Macháčová

 

 

 

 


"Webinář pana Martocha Jak najít a využít svůj talent a silné stránky je  zajímavý a užitečný, ale také příjemný zážitek. Účastníci získali velké množství informací a odkazů souvisejících s tématem. Každý měl možnost kdykoliv vstoupit do diskuse nebo se ptát. Lekce měla přátelskou atmosféru."

 

Blanka Blahutová

mateřská dovolená

 

 

 

 


"Webinář o talentu a silných stránkách se mi velice líbil. Oceňuji komunikaci lektora k jakémukoliv dotazu nebo připomínce v chatu, možnost účasti v anketách a vše přímo z pohodlí domova.Všem vřele doporučuji."

 

Renata Pourová

mateřská dovolená

 

 

Kontakt pro obchod

Radka Nepustilová

Tel: +420 602 666 336

Skype: radkanepustilova

Zavolejte mi a ráda vám poradím ohledně našeho produktu či služby. Nebo můžete rovnou provést objednávku.

Email: radka.nepustilova@silnestranky.cz

Zákaznická podpora

Zuzana Kocourková

Tel: +420 774 412 448

Skype: zuzanakocourkova

Jste již našim zákazníkem a nevíte si s něčím rady? Zavolejte mi a pomůžu vám.

Email: zuzana.kocourkova@silnestranky.cz
 
   
partneři:  Práce na dálku       webináře            Účetní online semináře